عوارض خودرو

1

پر بازديدترين
جديدترين
عملیات گازرسانی به شهر جدید ماکلوان فومن آغاز شد

عملیات گازرسانی به شهر جدید ماکلوان فومن آغاز شد

رشت - همزمان با عید سعید فطر، عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهر جدید ماکلوان از توابع بخش سردارجنگل شهرستان فومن آغاز شد.


به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، گازرسانی به شهر جدید ماکلوان از توابع بخش سردارجنگل فومن از مطالبات مردم منطقه در سال های اخیر بوده است که عملیات آغاز به کار این پروژه با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار، بخشدار سردارجنگل، شهردار ماکلوان، جمعی از مسوولین و مردم منطقه و نیز خانواده معزز شاهد و ایثارگر اجرایی شد.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه گازرسانی گفت: امید است با تامین اعتبارات مناسب و نیز کالاهای مورد استفاده در این پروژه، انشعاب نعمت بزرگ گاز در منازل و اماکن شهر جدید ماکلوان فومن طی یک سال آینده متصل شود.

ˈناصر عاشوریˈ فراهم آوردن زیرساخت ها در مناطق مختلف شهری و روستایی از جمله گازرسانی را در توسعه همه جانبه موثر دانست و افزود: باید با تلاش های همه مسوولان در ارائه خدمات و امکانات رفاهی به مردم ولایتمدار ، کوتاهی صورت نگیرد و همه در زمینه ارتقای شاخص های توسعه منطقه اهتمام ویژه انجام دهند.

رییس اداره گاز فومن نیز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهر جدید ماکلوان این شهرستان گفت: برای اجرای این پروژه 28 کیلومتر شبکه داخلی گازرسانی احداث و 610 عدد علمک گاز در منطقه نصب می شود.

ˈمظاهر حبیب زادهˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای این پروژه گازرسانی 10 میلیارد ریال از اعتبارات ملی هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: با بهره برداری کامل از پروژه گازرسانی به شهر جدید ماکلوان فومن، بیش از یک هزار خانوار این شهر از نعمت استفاده از گاز طبیعی بهره مند می شوند.تاریخ انتشار : 8 مهر 1392