عوارض خودرو

1

پر بازديدترين
جديدترين
چهار طرح عمرانی با حضور استاندار گیلان در فومن به بهره برداری رسید

چهار طرح عمرانی با حضور استاندار گیلان در فومن به بهره برداری رسید

فومن - همزمان با هشتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر، چهار طرح عمرانی با حضور ˈکیهان هاشم نیاˈ استاندار گیلان در شهرستان فومن به بهره برداری رسید.


به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار گیلان در ابتدای ورود خود به فومن با حضور در گلزار شهدای والامقام بخش سردارجنگل این شهرستان، با قرائت فاتحه و عطرافشانی و گلباران مزار شهیدان با آنان تجدید میثاق کرد.

تاسیس شهرداری شهر جدید ماکلوان اولین طرحی بود که به وسیله استاندار گیلان افتتاح شد و حکم ˈمحمدعلی صادقیˈ اولین شهردار این شهر نیز به وی اعطا شد.

این شهر 10 کیلومتر مربع وسعت دارد و بیش از یک هزار و 700 نفر در آن زندگی می کنند.

هاشم نیا در مراسم تاسیس شهر جدید ماکلوان فومن حضور مردم در صحنه و رهبری حکیمانه امام (ره) را مهمترین عامل پیروزی و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دانست و گفت: حضور پرشور مردم در همه صحنه ها بویژه در راهپیمایی ها و انتخابات ها ضامن تداوم انقلاب است.

وی افزود: دشمن می کوشد مردم آگاه و شهیدپرور ایران را از ولایت جدا کند ولی ملت غیور ایران با شعور بالای سیاسی و فرهنگی،حول محور رهبری مقام عظمای ولایت تمامی توطئه های آنها را خنثی می کنند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای بویژه در بخش های مخابرات، راه ارتباطی در روستاها و شهرها، آب آشامیدنی، گازرسانی، طرح های عمران شهری و روستایی، توسعه کشاورزی و برق رسانی به روستاها که اصولا قابل مقایسه با قبل از پیروزی انقلاب نیست، انجام داده که همه اینها به برکت خون پاک شهیدان است.

بنابراین گزارش؛ گازرسانی به روستاهای خسمخ، پامسار و شلکه بانان شهرستان فومن دیگر طرح هایی بود که با حضور استاندار گیلان و دیگر مسوولان در این شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار فومن در خصوص طرح های گازرسانی به این سه روستا به خبرنگار ایرنا گفت: برای اجرای این طرح ها، بیش از 14 میلیارد ریال از اعتبارهای ملی هزینه است.

ˈاسماعیل قربانزادهˈ افزود: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به این تعداد روستا، 461 خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند.

به گزارش ایرنا، در آیین بهره برداری از این طرح ها، نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، جمعی از مسوولان و خانواده های معزز شاهد و ایثارگر و مردم منطقه شرکت داشتند.

فومن در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان دارای بیش از 97 هزار نفر جمعیت استتاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1392