عوارض خودرو

1

پر بازديدترين
جديدترين
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی پر شور و حماسی در شهر ماکلوان

نماینده ولی فقیه در راهپیمایی 22 بهمن شهر ماکلوان

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن در شهر ماکلوان در بخش سردار جنگل فومن با حضور پر شور و حماسی مردم برگزار شد.

در این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ربیعی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج فومن ضمن تقدیر از حضور حماسی و پر شور شهروندان ماکلوان و بخش سردار جنگل در این راهپیمایی گفت:با وجود بارش برف ومشکلاتی که داشته اند اما باز هم برای ادامه ی نهضت امام بیعت از رهبری و راه شهدا در این راهپیمایی حاضر شدند.

وی در ادامه اوضاع کشور ایران بعد از انقلاب و قبل از انقلاب را مورد مقایسه قرار داد و گفت: ارتباط با آمریکا جز فساد و عقب ماندگی چیز دیگری برای ما در گذشته نداشته است و بعد از انقلاب ما پس از قطع رابطه با آمریکا دستاوردهای زیادی از جمله، علمی، اقتصادی، توان دفاعی- علم و فناوری- نانو فناوری- هسته ای- هوا فضا- سلول های بنیادی داشته ایم که به برکت انقلاب و برکت اتکا به داخل بوده است.

وی با تقدیر از زحمات شهردار شهر ماکلوان، بخشدار بخش- اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص مدیریت بحران برف گفت: که این افتخار ماست که تمام مسئولین شهر و بخش برای نوکری شما بسیج شدند و همانند امام خود را خادمین مردم دانند.

 

وی برقراری امنیت را از دیگر دستاوردهای انقلاب برشمرد و نه حضور حماسی و انقلابی مردم شهر ماکلوان و بخش سردار جنگل تقدیر و تشکر کرد. در خاتمه نیز قطعنامه پایانی راهپیمایی قرائت شد.



تاریخ انتشار : 22 بهمن 1393